czwartek Paź 19


GT Racing: Motor Academy HD

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(17 głosów, średnia ocena 4.06 na 5)


 

 
GT Racing: Motor Academy nie jest to kolejna gra podobna do Asphalt 5 lecz kopia Gran Turismo z PSP. Dodatkowo można śmiało rzec, że w niektórych aspektach przewyższająca pierwowzór.

GT to chyba najlepsze wyścigi na Androida. Oferują masę dobrej zabawy dla każdego fana wyścigów. Ponad 100 licencjonowanych wozów 24 producentów robi wrażenie. Ścigać się można na 14 różnych torach. Nie tylko ilość się liczy ale jakość. GT to jeden z tych symulatorów, które prawie idealnie odzwierciedla fizykę podczas jazdy.


Grać można oczywiście w trybie kariery, gdzie pniemy się w górę przechodząc kolejne testy z jazdy. Dla tych co lubią sobie tylko pograć jest tryb Arcade, a dla osób lubiących rozgrywkę z innymi graczami jest dostępny tryb online. Za zgromadzoną gotówkę z kariery można aktualizować samochód oraz go zmienić. Gra więc zapewnia rozrywkę na kilka godzin. Podczas jazdy można słuchać własnej muzyki. Powtórki z toru można w prosty sposób wysyłać do YouTube co wg. mnie jest świetną funkcjonalnością.

Wymagania:

  • Android 2.1+

 

 Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!


Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: