środa Paź 18


Angry Birds Rio [1.6+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(7 głosów, średnia ocena 4.57 na 5)


 
Kiedy po raz pierwszy Rovio zapowiedziało stworzenie nowej odsłony kultowej już gry Angry Birds, która miała być oparta na filmie, wielu podchodziło do tej informacji dość sceptycznie. W końcu, czy kiedykolwiek na podstawie filmu powstała dobra gra? Wielu obawiało się, że po wyniesieniu marki Angry Birds na szczyty popularności, Rovio zacznie odcinać kupony, licząc na szybki zarobek. Na szczęście obawy te okazały się bezpodstawne.

Angry Birds Rio w gruncie rzeczy nie zmienia zbytnio mechaniki rozgrywki, jaką gracze poznali w pierwszej części gry. Nadal używać będziemy procy, a za pociski posłużą nam rozwścieczone ptaki. Tym razem jednak nie będziemy unicestwiać podstępnych świń. W pierwszym etapie gry naszym celem będzie rozbijanie klatek z ptakami, uwięzionymi przez czarny charakter filmu – Nigela. W drugim etapie przyjdzie nam zmierzyć się z małpami. Dość znacznie zmieniła się oprawa graficzna gry. Tła są bardziej szczegółowe, a przez zastosowanie techniki parallax scrolling grafika 2D uzyskała większą głębię.

Angry Birds Rio oferuje 60 nowych, świetnie zaprojektowanych poziomów. Dodano większą ilość przedmiotów do zebrania w trakcie rozgrywki, co zwiększa frajdę z ponownego przechodzenia gry. Większość poziomów zaprojektowano w sposób umożliwiające ukończenie ich za pomocą dobrze zaplanowanego, precyzyjnego strzału, wykorzystując fizykę spadających przedmiotów.

 

 

 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: