środa Paź 18


Stupid Zombies [2.2+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(2 głosów, średnia ocena 3.50 na 5)


 
Fenomen gry Angry Birds najlepiej można zmierzyć liczbą tytułów, które zostały inspirowane sukcesem deweloperów z Rovio. Klonów „Ptaszków” jest już kilka (swoją drogą zestawienie tego typu produkcji to ciekawy pomysł na notkę – za jakiś czas o tym napiszę), a wszystkie bazują na podobnym szablonie – strzelasz do obiektów rozmieszczonych na planszy. Im mniej zużyjesz pocisków, tym lepiej, im sprytniej wykorzystasz stojące na drodze przeszkody, tym więcej gwiazdek zdobędziesz po wyczyszczeniu poziomu. W ten schemat wpisuje się Stupid Zombies, jedna z nowych gier dla Androida.

 

Tym razem jednak zamiast ptaszków, prosiaczków czy żabek pojawia się niepokojący dreszczyk jak z horroru – strzelamy do zombie. Bez obaw! Nieumarli nie będą cię gonić, nie mają apetytu na twój mózg i serce, bo faktycznie są wyjątkowo głupi. Stoją tylko i się tępo rozglądają, więc jest sporo czasu na spokojne wymierzenie i wystrzał. Nasz strzelec nie tylko korzysta ze swojego shotguna, ale również może wywołać eksplozję po trafieniu w beczkę z benzyną albo zrzucić na zombie ciężkie skrzynie. Czyli pomysł znany, lubiany i sprawdzony w Angry Birds.

Do przejścia jest 300 poziomów, oczywiście im dalej, tym trudniej. Całą zabawa polega na tym, żeby pokonać nieumarłych jednym strzałem, zdobyć maksimum punktów i trzy gwiazdki z poziom. Nie jest to nic oryginalnego, ale horrorowo-komiksowa oprawa stanowi ciekawą odmianę dla osób, które dość mają wojen ptactwa z trzodą chlewną. Trzeba zbawić ludzkość przed inwazją żywych trupów, to jest wyzwanie!

 

 

  Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: