czwartek Paź 19


Eternal Legacy HD [2.1+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(5 głosów, średnia ocena 4.60 na 5)


 
Od razu na wstępie powiem,  że Ethernal Legacy to grafcznie prawdopodobnie najładniejsza gra tego typu. Tekstury wyoskiej rozdzielczości i doskonałe efekty specjalne naprawdę robią swoje i świat, który przyjdzie nam ratować co chwilę zapewni nam niesamowite widoki.

W grze wcielamy się w postać wojownika Astriana. Jego zadaniem jest uratowanie świata Algoad przed nikczemnym wrogiem, co wykradł bardzo ważny kryształ. Zabawne jest to, że to do nas należało to zadanie… Mimochodem zostajemy więc wciagnięci w wir wydarzeń, których wcale nie oczekiwaliśmy i to nam przyjdzie m.in. przywrócić więź między gatunkiem ludźmi a naturą. Podczas gdy jest ona rozerwana, będziemy mieli okazję spotkać niebywał kreatury i śmiertelnych wrogów, jakich do tej pory nie widzieliśmy.

Przemierzając nowe lokacje wraz z naszą 3-osobwą drużyną napotkamy wrogów wszelkiej maści, a dzięki połączeniu świata fantasy z magią, bronią palną i robotyką otrzymamy niesamowitą miszankę, przypominającą o starych i kultowych grach RPG w jakie graliśmy kiedyś na naszych komputerach.

Wciągająca fabuła i piękne lokacje w grze to jednak nie wszystko. Na szczęście Eternal Legacy zapewni nam też dużo akcji, wiele ciekawych zadań, dużo swobodnego podróżowania czy sporo ciekawych przedmiotów do wykorzystania w trakcie walki. Tak czy inaczej brak nudy – gwarantowany.

 

 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: