środa Paź 18


Age of Zombies [1.6+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(2 głosów, średnia ocena 3.00 na 5)


 
Tak. Tym razem porozmawiamy o pladze nieumarłych. Ta grupka złośliwych nieumarłych nawiedza nas w telewizji, w kinach, książkach, a teraz w telefonach komórkowych.

Grę Age of Zombies stworzyło studio odpowiedzialne za inną popularną sieczkę z telefonów komórkowych, Fruit Ninja. Tutaj jest jednak zdecydowanie brutalniej. Fabularnie rozgrywka nie różni się od popularnych filmów na temat nieumarłych. Szalony naukowiec opracował formułę stworzenia chodzących trupów i porozsyłał je po różnych okresach w historii świata. Oczywiście, nasz bohater, Barry Steakfries postanawia uratować świat przed plagą Zombie, wskakuje w portal czasowy i przenosi się w świat prehistorii. Zabicie Zombie Tyranozaura – bezcenne.

Do wyboru są dwie rozgrywki. Oczywiście kampania, w której przemierzamy, wspomnianą wcześniej prehistorię, następnie czasy amerykańskiej prohibicji, starożytny Egipt, Japonię Samurai, by zakończyć rozgrywkę w przyszłości. Drugim trybem jest przetrwanie, polegające na jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu, podczas gdy nachodzą nas kolejne fale nieumarłych. Gra wspiera platformę Open Feint, więc możemy się pochwalić się rekordami i osiągnięciami ze znajomymi. Podczas gry mamy dostajemy różne bronie, które ułatwiają nam rozbijanie kolejnych fal przeciwników. Znajdziemy wśród nich takie bronie jak: MiniGun, Shotgun, piła spalinowa, granaty, oraz inne śmiercionośne zabawki.

 

Sterowanie jest naturalne i łatwo się przyzwyczaić. Po jednej stronie ekranu mamy dżojstik odpowiadający za poruszanie, a po drugim, za kierunek strzelania. Graficznie gra prezentuje się bardzo ładnie, ale zdarzały się krótkie przycięcia (gra była testowana na telefonie Samsung Galaxy S). Rozgrywka jest dość krótka, więc nie jest to gra na długie tygodnie, a co najwyżej na trzy wieczory.

 

 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: