niedziela Wrz 24


Reckless Getaway [1.5+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Gry


(7 głosów, średnia ocena 4.57 na 5)


 
Getaway - druga gra z serii Reckless - używa tego samego silnika fizycznych zniszczeń, który znasz z Reckless Racing. Gnaj wzdłuż ekranu na złamanie karku, manewruj na dwóch kołach i postaraj się nie przewrócić, kiedy lawirujesz między policyjnymi wozami bądź siejesz totalną demolkę i niszczysz wszystko, co wpadnie ci pod koła.

Nie kupuj tej gry, jeśli chcesz przetestować kolejny symulator. Getaway utrzymano w lekkiej konwencji, musisz wybaczyć jej pewne niedorzeczności. Sterowanie samochodem jest bardzo proste, nie ma tu przycisków odpowiadających za przyśpieszenie, bądź hamulec, jedynie dwa klawisze odpowiedzialne za skręcanie. Do tego dochodzi opcja kontrolowania nachylenia, jest nawet użyteczna, ale hamuje twój postęp.

Jeśli już o postępie mowa: aby odblokować kolejną grupę torów, musisz zdobyć odpowiednią liczbę gwiazdek. Aby je zebrać, trzeba zgromadzić mnóstwo punktów, bądź monet porozrzucanych po torze. Wywracaj radiowozy, niszcz ogrodzenia, wypychaj inne pojazdy z drogi i wyskakuj wysoko w powietrze. Ale uważaj! Nie jesteś nietykalny. Jeśli zniszczysz swój samochód (wbicie się w cysternę pełną paliwa to nasz ulubiony sposób na autodestrukcję), stracisz jedną z czterech gwiazdek, jakie możesz zdobyć na danym torze, a gdy wypadniesz z drogi - stracisz punkty, które trudno będzie ci odrobić.

 

Gwiazdki są bardzo cenne i trudne do zdobycia. Musisz naprawdę postarać się, aby zdobyć wszystkie. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Reckless Getaway, nawet nie marz o tym, że zdobędziesz więcej niż dwie na poziom. Zanim znajdziesz wszystkie ukryte objazdy, skocznie i schowane monety, minie bardzo dużo czasu.

Grze nie towarzyszy żaden scenariusz - ot, uciekasz przed policją, pędzisz przed siebie i nie pozwalasz się złapać. A przy okazji demolujesz wszystko wokół.

 

 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androidaAplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: