niedziela Wrz 24


CamScanner [2.0+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Edytory plików tekstowych


(4 głosów, średnia ocena 3.00 na 5)


 
Skaner to obok ksero, jeden z najlepszych przyjaciół studenta. Oba te urządzenia cenią sobie również środowiska biznesowe. Bez kopii ważnych dokumentów ciężko jest się poruszać w zbiurokratyzowanym świecie. Ale co zrobić kiedy pod ręką mamy jedynie telefon z Androidem? Zainstalować CamScanner!

Jak podkreśla producent programu - IntSig - aplikacja jest obowiązkowym elementem telefonu, zmieniająca go w przenośny skaner. Pozwala na tworzenie cyfrowych kopii dokumentów papierowych, recept, notatek, a nawet zapisów na tablicach konferencyjnych. Niewykluczone, że przyda się także i na zajęciach przy skanowaniu tablic szkolnych. Tego niestety już od ładnych paru lat nie mam możliwości przetestować.

Skan wykonywany jest oczywiście przy użyciu wbudowanego w telefon aparatu fotograficznego. W tym miejscu zatem kłaniają się parametry matrycy - im wyższa rozdzielczość, tym wierniejsza kopia. Wykorzystywany przez CamScanner algorytm automatycznie określa pole dokumentu, obramowując je edytowalną linią, a następnie rozjaśnia i czyści obraz.

camscannercamscanner

Po zeskanowaniu dokumentu (obsługiwane są również wielostronicowe), możemy nadać mu tagi, przesłać przez Bluetooth lub email, ale również udostępnić go znajomym lub współpracowników umieszczając go w chmurze. Do dyspozycji twórcy udostępnili nam Google Documents, DropBox oraz Box.net. Płatna wersja Pro daje nam dodatkowo możliwość druku do PDF.

 

 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androidaAplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: