niedziela Wrz 24


Najlepsze tanie tablety

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Jeśli rozglądasz się za tabletem, który zapewni Ci najwyższą jakość wirtualnej rozrywki, pomoże organizować dzień i zdobywać wiedzę, warto zastanowić się nad kupnem któregoś z niżej wymienionych modeli. Jaki wybrać tablet?


Samsung Galaxy Note 10.1 - Zestawienie nie może się obejść bez modelu Samsunga. Galaxy Note 10.1 cala to tablet bez zbędnych udziwnień, który oferuje dodatkowo świetnie działające piórko. Pozwala na przykład na realizowanie pasji rysownika lub malarza, gdyż ekran rozpoznaje nacisk. Ekran ma rozdzielczość 1280 na 800 pikseli, co przy dużej przekątnej nie zachwyca. Co ciekawe, tablet można używać jako pilot oraz smartfon. Wyposażono go w autorski procesor Samsunga Exynos Quad 1.4 GHz, 2 GB RAM oraz dużą baterię. Najbardziej wielozadaniowy sprzęt w zestawieniu.

Sony Xperia Z - Tablety Sony posiadają rewelacyjny, surowy design. Xperia Z zachwyca wodoodpornością – który inny tablet możesz zabrać do wanny? Xperia Z to także wysoka jakość wykonania oraz dość mocne parametry. Posiada rozdzielczość 1920 na 1200 pikseli, procesor Snapdragon S4 Pro i 2 GB Ram. Bez problemu skorzystamy z większości technologii łączności, a wiele osób porównuje go z Apple iPad 4 pod względem jakości wykonania.

Tanie dobre tablety

Google Nexus 10 - Google pokonuje tablet Sony ekranem o znacznie większej rozdzielczości – 2560 na 1600 pikseli wygląda znakomicie. Zabezpieczono go szkłem Gorilla Glass. Tablet ma wystarczająco dużo mocy, by działać bez zacinania się nawet na filmach i podczas grania. Pamięć na dane wynosi 16 GB lub 32 GB, tablet wyróżnia się też czasem działania po jednym ładowaniu baterii. Nie bez znaczenia jest także znakomity design.

LG G Pad 8.3 - LG przez dłuższy czas nie miało żadnego ciekawego tabletu. W roku 2013 pojawił się mocny akcent – LG G Pad 8.3 cala. Wypełnia on lukę między tabletami 7 cali oraz 10 cali, dlatego znalazł wielu nabywców. Posiada znakomitą baterię. Można go połączyć ze smartfonem LG za pomocą funkcji Qpair oraz obsługiwać go za pomocą tych samych gestów, co smartfon. Jakość obudowy jest wysoka, gdyż firma zdecydowała się na wykonanie tabletu prawie wyłącznie ze szkła oraz metalu. Wyświetlacz ma rozdzielczość 1920 na 1200 pikseli, jednak niektórym osobom brakuje mocnego podświetlenia. Jego procesor to S4 Pro.

Apple iPad Air. - Apple to firma, która spopularyzowała używanie tabletów. Nowy Apple iPad posiada wyświetlacz 9.7 cala oraz niezwykle smukłą budowę. Użytkownikom podoba się świetna jakość dźwięku ze słuchawek oraz wydajność podzespołów. Nie można w nim rozszerzyć pamięci, a wbudowana wynosi 16 GB lub 32 Gb. Brakuje mu kilku opcji, takich jak odtwarzanie filmów w niektórych kodekach oraz dobrej jakości zdjęć przy gorszym świetle. Wyświetlacz Retina posiada rozdzielczość 1536 na 2048 pikseli. Dlaczego urządzenie znajduje się na naszej liście tak wysoko? Firma Apple budzi największe emocje na rynku urządzeń mobilnych.

Tanie tablety z androidem

Bardzo dobrze prezentują się także tablety z serii Samsung Galaxy Tab zarówno pierwsza wersja jak i Galaxy Tab 2, zarówno pod względem cenowym jak i pod względem parametrów, tak więc warto rozważyć zakup tabletu z tej serii.


Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androidaAplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: