czwartek Paź 19


Aktualizacja Samsung Galaxy

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

(6 głosów, średnia ocena 4.33 na 5)

Aktualizacja Samsung Galaxy S i9000 -  Smartfony z serii Galaxy firmy Samsung są w Polsce popularne i chętnie wybierane. W poprzednim roku największą popularnością cieszył się model Galaxy S3. W tym roku otrzyma on aktualizację do systemu operacyjnego Android 4.3, w związku z czym warto się przygotować do uaktualnienia.

 

Aktualizacja samsung galaxy s plus

Podobnie w przypadku modelu, który obecnie jest flagowym sprzętem Samsunga – czyli Galaxy S4, który również otrzyma system 4.3. W przypadku Galaxy S – modelu z 2010 roku upgrade przebiega identycznie. Uaktualnienie jest bardzo proste i przebiega w podobny sposób, co w przypadku innych urządzeń na systemie operacyjnym Android.

Aktualizacja Androida Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S Aktualizacja i9000 - Należy wejść w menu ustawień oraz w zakładkę „About Phone/Device”. Wybieramy tam opcję „Software Update” i klikamy na ikonę „Update”. Przed tą czynnością połączmy się z siecią Wi-Fi oraz upewnijmy się, że bateria jest naładowana w stu procentach. W razie potrzeby można podłączyć smartfon do ładowarki. Koniecznie skopiujmy wszystkie dane na dysk zewnętrzny lub na chmurę. Jeśli jest dostępny system operacyjny do ściągnięcia, zacznie się on instalować. Może to trwać nawet godzinę, a gdy instalacja się skończy, smartfon się zrestartuje.

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: