niedziela Wrz 24


Jak odinstalować aplikacje android

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

(14 głosów, średnia ocena 3.36 na 5)

Jak usunąć aplikacje w systemie Android. Niemal każdy nowy smartfon pojawia się z kilkoma aplikacjami, które nie są Ci do niczego potrzebne, a zajmują dużo miejsca. Jeśli je usuniesz, telefon będzie działać szybciej.

Jak usunąć aplikacje android

To zadanie nie należy do prostych. Gdy firma tworzy nakładkę na Androida, ukrywa aplikacje głęboko w plikach systemowych, dlatego nie można ich usunąć tak samo, jak normalnych aplikacji. W domyślnych ustawieniach użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień, aby usunąć te aplikacje. Można je jednak usunąć za pomocą programów lub sprawić, że nie będą się uruchamiały wraz z systemem. Android jak usunąć aplikacje operatora

Jak wyłączyć aplikacje android

Jak usunąć aplikacje z android - Najpierw wyłącz te aplikacje, które nie są Ci potrzebne i sprawdź, czy nie wpłynęło to na działanie smartfona. Następnie usuń skróty z okna głównego. Aby usunąć program, użyj programu np Advanced Task Killer. Takie same możliwości daje Ci program Root App Delete. Niektóre aplikacje nie będą aż tak odporne na usuwanie. W takim przypadku możesz je poprostu odinstalować w zwykły sposób lub jeszcze lepiej, użyć programu typu uninstaller, który znajdziesz na przykład w Google Play Store. Niektóre programy mogą Ci się jeszcze przydać, dlatego można na przykład wyłączyć ich uruchamianie wraz ze startem systemu. Jeśli będzie Ci brakowało miejsca, nie miej litości i pozbądź się ich.

Jak usunąć aplikacje systemowe z androida bez roota

Rootowanie smartfona może doprowadzić do jego uszkodzenia, a większość producentów nie uwzględnia gwarancji na smartfony, które zostały zrootowane. Część osób uważa, że ten proces pozwala na odblokowanie pełnych możliwości urządzenia.

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androidaAplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: