czwartek Paź 19


Gry samsung monte

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

(5 głosów, średnia ocena 3.20 na 5)

Samsung GT-S5620 to w dalszym ciągu popularny model smartfona. Jego zaletą jest duża ilość aplikacji do ściągnięcia, dlatego jeśli się nudzisz, zerknij na naszą listę ciekawych gier na ten model. Niestety, ale nie posiada on systemu operacyjnego Android, a własny system, dlatego przed ściągnięciem gry trzeba sprawdzić, czy pasuje ona do tego modelu.

Gry na samsung monte
 

Need for Speed Hot Pursuit 3d -Gra dla tych, którzy pragną poczuć się jak kierowca samochodu wyścigowego. Rozrywka polega na ucieczkach przed policją oraz na wyścigach z innymi kierowcami. Możesz się także wcielić w rolę policjanta i kierować swoją karierą. Największą zaletą gry jest duży wybór aut.

Ciekawy temat:Aktualizacja Samsung Galaxy

Darmowe gry na samsung monte

The Dark Knight Rises 240 x 400 - Gra akcji, w której wcielasz się w postać mrocznego rycerza, czyli Batmana. Zapewnia niesamowite emocje oraz wiele pojedynków. W tej grze liczy się zręczność.

Thor Son of Asgard - Klasyczna gra hack&slash z 13 dopracowanymi poziomami, setkami przedmiotów do odkrycia oraz mrocznym klimatem. Z wrogimi wojskami walczymy w trzech krainach.

Burning Tires 3d - Kolejna gra wyścigowa, w której ścigamy się w najbardziej niebezpiecznych miejscach na ziemi. Nie ma tu ani zwykłych dróg, ani normalnych samochodów. Nie licz na litość ze strony przeciwników. Poczujesz wgniatające w fotel przyśpieszenia i wielokrotnie zderzysz się z przeszkodami, które nieoczekiwanie pojawiają się na drodze.

Asphalt 6 Adrenaline - Edycja gry przystosowana do działania w środowisku Java. Zabawa polega na ściganiu się najlepszymi samochodami sportowymi oraz motocyklami, takimi jak Ferrari, Lamborgini, Aston Martin oraz Ducati. Można rywalizować z wieloma rywalami na 55 trasach. Najlepsza jest zabawa przez bluetooth, gdy ścigamy się nawet w 6 osób. Trasy znajdują się w miastach oraz na Bahamach.

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: