środa Paź 18


Sygic Aura 3.0 [2.0.1+]

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

Nawigacja GPS


(38 głosów, średnia ocena 4.08 na 5)


 
Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program Sygic AURA Professional. Aplikacje wykorzystuje akcelerator graficzny nowych smartfonów i łączy w sobie zalety nawigacji GPS 3D z sieciami społecznościowymi. Co jeszcze oferuje program?

Sygic AURA Professional wykorzystuje mapy firmy TeleAtlas, rozbudowaną bazę danych POI, geotagowany serwis wiki i informacje z przewodników po mieście. AURA wyświetla rzeczywisty widok 3D uwzględniający wysokość i rzeźbę terenu oraz zabudowę, wykorzystując teksturowane modele budynków. Program, jako pierwszy na rynku, używa technologii akceleracji 3D, co przekłada się na szybkość i jakość trójwymiarowych wizualizacji.

Nawigacja charakteryzuje się szybkim mechanizmem wyliczania tras, oferuje asystenta pasa ruchu, informacje drogowe w tym ograniczenia prędkości i radary. Program umożliwia także bezpośrednie wyszukiwanie kontaktów z możliwością komunikacji telefonicznej. Mechanizmy społecznościowe pozwalająwymieniać informacje o ciekawych miejscach i obszarach z innymi użytkownikami programu. Program jest w pełni funkcjonalny w wersji offline, ale przechodząc w tryb online można sprawdzać status i lokalizację znajomych, pogodę, stan zakorkowania dróg, jak również wymieniać się, np. danymi miejsca spotkania. Program oferuje informacje o ciekawych miejscach bazując na danych z renomowanych przewodników i wikipedii.

AURA została zaprojektowana dla najnowszej generacji smartfonów i urządzeń nawigacyjnych, takich jak: Lista obsługiwanych telefonów

 

 

  

 
 

Aby móc pobierać pliki musisz być zalogowany!

Related Articles:

Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: