czwartek Paź 19


Bankomaty

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Programy


(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)


 
Wczoraj przez jednego z użytkowników, została mi polecona aplikacja: Bankomaty. Choć jest to aplikacja darmowa, postanowiłem o niej napisać, ponieważ wielu z was może się ona przydać. Jeśli chodzi o mnie, to brakowało mi właśnie takiej aplikacji i nie mam zamiaru się z nią rozstawać :)

Opis aplikacji ze strony producenta:

Aplikacja umożliwia przeszukiwanie według różnych kryteriów bazy ponad 15 000 bankomatów w całej Polsce oraz wyszukiwanie urządzeń znajdujących się najbliżej wskazanej lokalizacji. Znalezione bankomaty można wyświetlić na mapie dzięki integracji z aplikacją Google Maps.

W bazie danych znajdują się urządzenia większości polskich banków oraz bankomaty sieci Euronet, cash4you, eCard i GCS. Baza bankomatów jest systematycznie rozszerzana a aktualizacje bazy przez internet są bezpłatne (funkcja "Aktualizacja bazy"). Dane dostarcza serwis www.karty.pl.

Przeglądanie i wyszukiwanie bankomatów działa w trybie offline, tzn. nie jest wymagane połączenie z internetem, natomiast usługi lokalizacyjne wymagają włączonego modułu GPS lub połączenia internetowego (szczegóły w opisie poszczególnych funkcji).

Dzięki wygodnemu interfejsowi użytkownika wystarczy zaledwie kilka dotknięć ekranu żeby znaleźć wybrane urządzenie. Aplikcja jest przeznaczona dla telefonów iPhone, odtwarzaczy iPod Touch oraz telefonów z systemem operacyjnym Google Android. 

 

Link do pobrania z marketu:

 


Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: