czwartek Paź 19


Widget'y

Wpisany przez Frostbourn poniedziałek, 04 kwietnia 2011 15:59
Widget'y
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
(8 głosów, średnia ocena 3.75 na 5)

 
Fancy Widget jest to, jak widać ze screenu, dość wierne nawiązanie do zegara z HTC Sense. Ok – nie dość wierne nawiązanie, tylko dokładna kopia 1:1, co dla większości użytkowników instalujących ten dodatek jest zapewne zaletą. Widżet ma charakterystyczny zegar “flip clock” w stylu retro, pogodynkę z geolokalizacją, która po tapnięciu otwiera dodatkowe informacje o pogodzie. Po wejściu do menu ustawień, można zmienić podstawowe opcje wyświetlania. Fancy Widget był dostępny do pobrania za darmo w Markecie.

Aplikacja powstała całkiem niedawno, w połowie maja, a już miesiąc później autora dopadli prawnicy HTC.  Kilka dni temu na jego stronie pojawiło się oświadczenie, że Fancy Widget zostanie wycofany z Android Market i w obecnym kształcie nie będzie już dłużej rozwijany. Od dnia opublikowania tej deklaracji pojawiło się co prawda kilka update’ów – od wersji  1.2.2 do 1.3.0 – jednak za każdym razem autor podkreśla, że to już ostatnie bugfixy, a kolejne uwagi zostaną uwzględnione w nowej wersji widżetu – już ze zmienionym designem i dodatkowymi funkcjami. 

Takiego rozwoju sytuacji należało oczekiwać od początku – identycznie było z Beautiful Widgets. Pierwsze wersje zegara w BW  również bardzo wiernie naśladowały widżet z HTC Sense. Spotkało się to z szybką reakcją  HTC i twórca aplikacji, LevelUp Studio, musiał zmienić design. Teraz Beautiful Widgets ma zupełnie inny zegar, który można zmodyfikować za pomocą jednej z kilkudziesięciu skórek, jednak żadna z dostępnych oficjalnie nie naśladuje flipclocka HTC. Ktoś gdzieś to skomentował: “HTC zamienia się w mini Apple”. Coś w tym jest – zapał tajwańskiego producenta w tropieniu tak z pozoru błahych rzeczy, jak mały widżet w Markecie,  może trochę dziwić, ale z drugiej strony nie ma co ukrywać – Fancy Widget to jest podróbka.  Ładna, całkiem funkcjonalna, ale podróbka…


 

Więcej: Fancy Widget [1.5+]

 
Wpisany przez Administrator wtorek, 29 marca 2011 21:06
Widget'y
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
(7 głosów, średnia ocena 4.71 na 5)

 
W pełni funkcjonalna wersja popularnego AudioManager Widget i Volume Manager. Dotknij widget, aby dostosować niezależnie poziom głośności dźwięków Twojego telefonu. Funkcje:

  • Ponad tuzin nowych skórek 
  • Zapisywanie profili 
  • Tworzenie skrótów profil
  • Brak reklam

 

 

Więcej: AudioManager Widget 2.1.4 [1.5+]

Wpisany przez Administrator wtorek, 29 marca 2011 21:05
Widget'y
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
(8 głosów, średnia ocena 3.38 na 5)

 
Kolejny interesujący zestaw widgetów do zarządzania ustawieniami telefonu. Wymaga wersji Android'a 1.6 lub wyżej. Wyglądem przypomina widget zarządzania energią, jednak oferuje aż 7 pozycji, które możemy zapełniać według własnego upodobania 14 dostępnymi ustawieniami oraz 3 stylami wyglądu.

 

 

Więcej: SwitchPro Widget 1.9.10 [1.6+]

Wpisany przez Administrator piątek, 04 marca 2011 11:11
Widget'y
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
(24 głosów, średnia ocena 4.58 na 5)

 
LevelUp Studio twórca widgetów Beautiful Widgets i Beautiful Widgets: Pack 2, otrzymał list od HTC. Producent telefonów wezwał w nim do zaprzestania rozpowszechniania widgetu Beautiful Widgets oraz usunięcie go z Android Market. Beautiful Widgets jest wzorowany na motywie HTC Sense, a to nie spodobało się tajwańskiemu producentowi telefonów komórkowych. Na niekorzyść LevelUp przemawia również to, że widget był sprzedawany, firma czerpała z tego korzyści.

Na szczęście z niewiadomych nam przyczyn aplikacja powróciła do marketu.

 

Beautiful WidgetsBeautiful Widgets

 

Więcej: Beautiful Widgets 3.4

Wpisany przez Frostbourn sobota, 29 stycznia 2011 13:32
Widget'y
Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
(5 głosów, średnia ocena 3.80 na 5)

 
Widget, który umożliwia szybki dostęp do aplikacji i kontaktów. Zajmuje powierzchnię 4x1 ale mieści do 49 skrótów.


 

Więcej: Launch X PRO 1.7.0

Strona 1 z 5


Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: