Kategoria: Budownictwo & Wnętrza

Przyklejenie lustra bezpośrednio do ściany to obecnie bardzo modna, popularna i często wykorzystywana opcja w dekoracjach wnętrz. Jeśli jednak chce się to zrobić trzeba wiedzieć jak to zrobić, by faktycznie zamontować je we właściwy sposób. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych informacji na temat tego jak należy przygotować podłoże, jakiego użyć kleju i jakie można wykorzystać rozwiązania, by faktycznie dobrze zamontować lustro na ścianie.

Jak szybko i skutecznie wyczyścić toaletę z kamienia – to które zadaje sobie każdy z nas. Toaleta pokryta kamieniem wygląda na niechlujną. Ponadto gęsty osad wapienny zmniejsza skuteczność spłukiwania i powoduje nieprzyjemny zapach z toalety.

Salon to miejsce w którym gromadzi się cała rodzina i przyjmujemy gości. Wcześniej salon łączył dwie strefy – jadalnię i strefę relaksu. Jednak z biegiem czasu stał się strefą komfortu. Dziś salon może pełnić wiele różnych funkcji: miejsca do spania, odpoczynku i pracy. Jako przestrzeń do przyjmowania gości i biblioteka. Niezależnie od tego, jaką funkcję przyjmuje, musimy go wyposażyć w funkcjonalne i eleganckie meble.