czwartek Paź 19


Chińskie Telefony

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Obecnie rynek telefonów jest wprost zalewany przez aparaty pochodzące z Chin. I nie mówimy tutaj o typowych podróbkach znanych na rynku marek i kopiowanie ich nazw, ale o całkiem innych modelach, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Powodem tego jest przede wszystkim ich cena, która często jest kilkakrotnie niższa niż porównywalnych modeli znanych producentów na rynku. Chińskie smartfony z androidem

 

Chińskie telefony komórkowe

Ponadto do ich zalet, które często kuszą nabywców jest DUAL Sim, (dobry dual sim) czyli obsługa dwóch kart Sim jednocześnie, której to opcji często nie mają smartfony nawet z najwyższych półek. A to jest korzystne na przykład dla tych, którzy z racji pracy muszą używać telefonu służbowego oraz prywatnego do kontaktu z bliskimi. Ponadto bardzo często ich producenci dokładają do zakupu gratisy w postaci na przykład ochronnych folii, rysików, dodatkowych baterii czy też innych elementów, które zazwyczaj najczęściej są poszukiwane przez klientów.

Więcej na temat telefonów na dwie karty sim:

http://www.embiznes.pl/inne/2612-telefony-na-dwie-karty-sim


Jednym z modeli, który cieszy się dość dużą popularnością jest między innymi Lenovo A8 20. Firma jest znana na naszym rynku, co na pewno jest powodem tak dużej jego popularności. Wielkością i wyglądem przypomina wiele obecnych na rynku smartfonów, dlatego nie wyróżnia się zbytnio spomiędzy nich. Obsługuje popularne w naszym kraju standardy połączeń, posiada wbudowaną pamięć 1 GB oraz możliwość jej rozszerzenia do 32 GB przy pomocy kart pamięci.

Jaki telefon z dual sim

Oczywiście posiada funkcję obsługi dwóch kart SIM. Minusem może być jego oprogramowanie i ustawienia, jednak jego producenci częściowo rozwiązali ten problem, odpowiednio ustawiając parametry telefonu przed dostarczaniem ich do klientów na rynek europejski. Dość mocny, bo aż 8 Mpix aparat umożliwia robienie dość wysokiej jakości zdjęć. Działa na chyba najbardziej popularnym systemie Android 4.0. Niska cena za aparat posiadający tak wiele funkcji to na pewno czynnik przyczyniający się do jego popularności.

 

Tanie chińskie telefony

Drugim, także zdobywającym sobie dobre notowania wśród użytkowników smartfonem pochodzącym z Chin jest ZTE V970. Jego zaletą jest przede wszystkim bezproblemowa obsługa wszystkich częstotliwości z których korzystamy w naszym kraju. Niezbyt duże rozmiary i dość spora, bo aż 1 GB pamięć to także jego zalety.  Oczywiście obsługuje dwie karty SIM i zdaniem użytkowników robi to bez kłopotów. Nieco słabszy niż w Lenovo aparat ma 5 Mpix, jednak i tak przy jego pomocy można wykonać dość dobre zdjęcia. Jednak na pewno na uwagę zasługuje przede wszystkim jego cena, obecnie w naszym kraju oscyluje ona w granicach 450 zł.


Pomimo negatywnych opinii na temat pochodzących z Chin smartfonów to z roku na rok na ich zakup decyduje się coraz więcej osób. Skłania ich do tego przede wszystkim ich cena, która jest znacznie niższa od firmowych produktów znanych firm jak Samsung, Sony czy też HTC, jednak jak się okazuje, ich funkcje i działanie także może być ich sporym atutem. Dlatego też jeżeli ktoś nie może sobie pozwolić na zakup telefonu z tak zwanej górnej półki, powinien pomyśleć właśnie o takich aparatach.

Tagi dla artykułu: huawei dual sim ; telefon na dual sim ; najlepsze chinskie telefony


Partnerzy:

Porady Android, Recenzje telefonów - Wszystko na androida


Aplikacje według kategorii:

Najczęściej czytane: